Szkolenia

Podstawowym zasobem każdej organizacji jest człowiek. Na niego też stawiamy, oferując Państwu profesjonalne wsparcie poprzez dobór i rozwój kapitału ludzkiego.

Pozostając otwarci na nowe metody z zakresu doradztwa personalnego i szkoleń, wykorzystujemy profesjonalne i sprawdzone techniki, by elastycznie reagować na potrzeby naszych Klientów i skutecznie wspierać ich w zakresach:

SZKOLENIA OTWARTE

W wielu obszarach działalności przedsiębiorstwa istnieje potrzeba podnoszenia kwalifikacji pracowników firmy. Wymiana doświadczeń   i spostrzeżeń pomiędzy uczestnikami szkolenia stanowi trudny do przecenienia atut.

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia i warsztaty mają charakter praktyczny, a sposób prowadzenia wykładów odpowiada profilowi odbiorców. Zajęcia są prowadzone w interaktywny sposób. Małe grupy ułatwiają dyskusję   i bezpośredni kontakt z prowadzącym.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Wartość szkoleń zamkniętych oparta jest w dużej mierze na dostosowaniu ich zawartości merytorycznej oraz czasu, sposobu i miejsca realizacji do potrzeb i możliwości konkretnej firmy.

Naszą zasadą jest zrozumienie i identyfikacja potrzeb Klientów. Wysoka jakość obsługi, profesjonalne badanie potrzeb, przygotowanie optymalnej wersji programów rozwojowych, bogata wiedza i doświadczenie trenerskie – to podstawowe wyznaczniki naszej współpracy z Klientem.

SZKOLENIA DOFINANSOWANE

Dofinansowanie do szkoleń na zasadzie projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wiele firm planuje skorzystać z możliwości pozyskania dotacji unijnych. Wykonujemy analizę potrzeb firmy i doradzamy jaki program dotacyjny będzie dla niej najkorzystniejszy. Następnie oferujemy Państwu pomoc w napisaniu projektu oraz późniejszym rozliczeniu dotacji.